fbpx

Rodinný dom na skok od kúpeľného mesta Piešťany

 Tiché prostredie a skvelá dostupnosť do mesta

Túžite po rodinnom dome, ale ceny novostavieb sa vám zdajú privysoké a nemôžete si ich dovoliť? Určite nechcete kúpiť starú barabizňu, ale niečo čo si prerobíte podľa seba bez nepríjemných prekvapení.

Preto sme radi, že exkluzívne len u nás vám môžeme ponúknuť túto dobrú investíciu.

Rodinný dom sa nachádza v obci Jalšové v krásnom tichom prostredí s výhľadom na mierny kopec, kam môžete chodiť na huby. Obec je vzdialená len 15 minúť autom do Piešťan a 10 minút do Hlohovca. Dom poskytuje dostatok obytných izieb pre každého člena rodiny a množstvo odkladacieho priestoru. 

Čo vám tento dom vie ponúknuť:

– rovinatý pozemok o výmere 2701m2 (cca 231x12m)

– garáž

– studňa

– kompletne zariadený

– ihneď voľný k nasťahovaniu

– prístup k zadnej parcele po obecnej ceste

– pálená tehla

– príjemní a nápomocní susedia

– žiadne rušivé vplyvy v okolí

– obec je vyhľadávanou lokalitou

Záhradu môžete využiť na sadenie, postavenie tenisového kurtu alebo ako stavebný pozemok pre 2 rodinné domy. Preto je táto nehnuteľnosť skvelou investičnou príležitosťou. Za domom sa nachádzajú polia, ktoré prinášajú krásne výhľady a ticho.

Dom postavený v roku 1960 pozostáva z: vstupná chodba, 3 izby, špajza, kuchyňa, kúpeľňa s wc, pivnica, letná kuchynka, šopa, garáž. Okná drevené aj plastové. Podlahy drevo, parkety a dlažba. Napojené na elektriku, obecný vodovod. Plyn v dedine nie je ani kanalizácia. Vykurovanie drevom. Po prerobení možnosť zmeniť spôsob vykurovania.

Po zrenovovaný veľmi príjemný domček na bývanie v krásnom prostredí. Na prerobenie možnosť získať štátnu dotáciu. Šikovný majiteľ si dokáže domček prerobiť sám podľa vlastných predstáv. 

Nezabudnite si pozrieť 3D virtuálnu prehliadku: 

Dohodnite si obhliadku čím skôr, aby vás nepredbehli iní.

Bonus pre Vás: kupujúci, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú znalecký posudok pre vybavenie hypotéky zadarmo.

Konečná cena vrátane provízie a kompletného právneho servisu. Naši hypotekárni špecialisti Vám pomôžu vybaviť úver za výhodnejších podmienok ako keby ste si to museli obehať celé sami. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti.

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo. Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie uverejnených na stránke www.pravoareality.sk. Všetky fotografie a reklamný text sú autorským dielom realitnej kancelárie a zakazuje sa ich kopírovanie a neoprávnené používanieý

Chcem požiadať o osobnú prehliadku

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: