fbpx

Krásny 4 izbový byt s umeleckým nádychom, francúzskym oknom a pracovňou

Ste väčšia rodina a už sa nechcete tlačiť v malom byte? Čakáte ďalší prírastok a radi by ste túto novú etapu života začali na novom mieste?
Exkluzívne iba u nás nájdete riešenie tohto problému.
Ideálnu príležitosť ponúka tento byt, ktorý sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite.

Čo Vám vie táto investícia ponúknuť?
– zateplenú bytovku
– nový výťah, dvere do bytovky, okná, strecha a balkóny
– vymenené všetky stupačky. Táto komplet rekonštrukcia bola urobená v roku 2020.
– veľkú murovanú pivnicu. Jedine tento byt má takú veľkú pivnicu. Cca 5m2
– 15 minút peši do centra
– kúsok od vlakovej a autobusovej stanice
– bezproblémové napojenie na diaľnicu
– krásny výhľad na východ a západ slnka vďaka dobrej orientácii
– bezbariérový vstup
– potraviny a zástavka MHD priamo po ruke
– byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 2018. Vymenené okná, podlahy, steny, znížené stropy, francúzske okno s radiátorom za 800 € a klimatizácia Mitsubishi
– len tento byt má obývačku na tomto mieste a francúzske okná
– čistý list vlastníctva bez hypotéky a tiarch

Rozloženie bytu umožní každému členovi rodiny mať súkromie, no veľká obývačka zároveň poslúži na spoločné rodinné chvíle.
Pôvodný stav kúpeľne a wc umožňuje prerobenie podľa vlastných predstáv od farby až po zariadenie. Ak by ste si priali pomôcť s prerábkou, naši preverení spolupracujúci majstri zabezpečia kvalitnú a rýchlu rekonštrukciu.

Nezabudnite si pozrieť 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=3bKCfBpZKeV

Takýto krásny veľký byt sa neobjavuje každý deň. Investovať do tejto kvalitnej nehnuteľnosti a v tak dobrej lokalite je dobrá voľba. Dopyt je väčší ako ponuka a preto sa nenechajte predbehnúť a kúpte ho ako prví. Tešíme sa na Vás na obhliadke.

Bonus pre Vás: kupujúci, ktorí zverí vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú znalecký posudok pre vybavenie hypotéky zadarmo.

Konečná cena vrátane provízie a kompletného právneho servisu. Naši hypotekárni špecialisti Vám pomôžu vybaviť úver za výhodnejších podmienok ako keby ste si to museli obehať celé sami. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti.

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo. Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie uverejnených na stránke www.pravoareality.sk. Všetky fotografie a reklamný text sú autorským dielom realitnej kancelárie a zakazuje sa ich kopírovanie a neoprávnené používanie.

Chcem požiadať o osobnú prehliadku

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: